Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Anasayfa Kabin
Kabin

kabin

Üretim tesislerimiz toplamda 30.000 m²'lik fabrika sahası içerisinde 14.000 m² kapalı üretim alanına sahiptir. Kabin üretimi için oldukça geniş bir alana sahip olan Hebo Yapı, üretim sistemlerini sürekli geliştirmektedir. Kabin teknolojisini hergün daha ileri noktalara taşımaktadır.

Polyester malzemeden modüler bekçi kabini ve güvenlik kabinleri, Soyunma Kabini, WC Kabin, Duş Kabinleri üretilmekte. Endüstriyel Ürünlerde ise ; Büfe Kabini, Modüler Kabin, Portatif Kabinler, her türlü satış büfeleri ve taksi duraklarında kullanılan kabinler firmamız tarafından imal edilmektedir.

Wc - Duş Kabin - Polyester, Kabin Fibercement kaplamalı Kabin

WC kabini ve duş kabini ayrı ayrı üretildiği gibi her ikisinin bir arada olduğu üretimimiz de mevcuttur.Poliüretanlı kabin ve poliüretan panelli kabin haricinde fibercement kaplamalı büyük tip kabin 'lerin üretimide isteğe bağlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Ofis ve Büro Kabin - Polyester Kabin

Halk ekmek kabinlerinden GSM kulübelerine kadar hepsi birer ofis ve büro kabinleridir. Tek taraflı cam ve vezne tarzı alış veriş penceresinden dört tarafınada yapılması mümkün olan kabinler estetik ve istenilen renge göre üretilir.

Güvenlik ve Bekçi Kabini - Polyester Kabin

Özel üretilmiş güvenlik ve bekçi kabin 'leri, kullanımı kolay, estetik ve ek özelliklere kolay kapı açan kapalı tip kabin ve prefabrike yapılardır.Şantiyeler, fabrikalar, site içlerindeki güvenlik noktaları, banka ve alışveriş merkezlerinde kullanılan kabinlerdir.

Soyunma ve Giyinme Kabini - Kabin

 Soyunma ve Giyinme kabin 'leri uzun ömürlü olması için kullanılan malzemeler uzakdoğu ülkelerinden getirilmez. Ürettiğimiz kabinler tamamen tarafımızdan üretimi yapılan malzemeler ile yıllardır tecrübe edinilerek üretilmektedir.

Kabinlerimiz farklı cam çeşitlerine, farklı cam ölçülerine, farklı açılış ve kapanış sistemleri, koruyu ızgaralara ve maksimum güvenliğe sahiptir.Kabin ve konteyner elektrik tesisatlarında, en kaliteli priz ve otomatik şalter malzemeleri kullanılmaktadır.

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerPrefabrik
Konteyner
Hazır Ev
Bu site Hekim Holding Tarafından desteklenmektedir